Yapı Mühendislerimiz

Oğuz Uner

Oğuz Uner

Kurucu

Oğuz Üner 1989 yılında ITÜ İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduğundan günümüze kadar çeşitli firmalarda proje tasarım departmanlarında çalışmış, 2012 yılında da Oraneng Mühendislik firmasını kurmuştur.

Nuri Erdem Çoban

Nuri Erdem Çoban

İnşaat Mühendisi

2015 yılı yaz döneminde OranEng Mühendislikte stajımı yaptım. Mezun olduğum 2015 yılı yaz döneminden itibaren Oraneng Mühendislikte İnşaat Mühendisi olarak çalışmaktayım. Staj boyunca ve çalıştığım ilk senelerde metraj çıkarma, çizim yapma, hesap modeli oluşturma, deneyimli çizim ve hesap yapan iş arkadasları ile birlikte farklı projelerde çalışarak tecrübe kazandım.

Şeyma Balcı

Şeyma Balcı

İnşaat Mühendisi

Oraneng bünyesinde 2 senedir betonarme konut, okul ve hastane gibi yapıların modelleme hesaplama ve çizim ekibinde yer almaktayım. Ayrıca mevcut bina performans kontrolleri ile çelik yapı modelleme işlerinde de çalışmaktayım.

Samet Canseven

Samet Canseven

İnşaat Mühendisi

İnşaat sektöründe 1 yıla yakın süredir tasarım ofisinde çalışan bir Mühendisim. Oraneng Mühendislik ofisinde betonarme, prefabrik ve ahşap yapılar çalışmaktayım.

İshak Balcı

İshak Balcı

İnşaat Teknikeri

15 yıldır inşaat sektörü içerisindeyim. Spor kompleksleri, sanayi yapıları, konut yapıları, enerji tesisleri gibi bir çok projenin çizim ekibinde yer aldım. 10 yıldır Oraneng Mühendislik firmasında teknik ressam ekibinde çalışıyorum. Çelik yapıların çiziminden sorumluyum.

Songül Cebeci

Songül Cebeci

İnşaat Teknikeri

Lise ve Üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra mesleğe başladığım. 2001 yılından buyana yaklaşık 22 yıldır çeşitli konut, sosyal tesis, iş merkezleri ve yerli-yabancı endüstriyel yapı projelerinin içerisinde çelik ve betonarme proje ekiplerinde yer aldım.